Generated with Avocode. +48 575 570 990

Silamar Niechorze Zaciszna
Apartamenty nad Morzem

48 całorocznych apartamentów z miejscami parkingowymi. Piękna lokalizacja obok morza i latarni morskiej. Apartamenty 28 m2 na parterze z ogródkiem i 48 m2 na piętrze z antresolą i balkonem.

Czytaj więcej

Silamar Niechorze Zaciszna
kompleks 2 budynków apartamentowych

48 całorocznych apartamentów z miejscami parkingowymi . Piękna lokalizacja obok morza i latarni morskiej.  Apartamenty 28 m2 na parterze z ogródkiem i 48 m2 na piętrze z antresolą i balkonem.

Czytaj więcej

Silamar Niechorze Zaciszna
kompleks 2 budynków apartamentowych

48 całorocznych apartamentów z miejscami parkingowymi. Piękna lokalizacja obok morza i latarni morskiej.  Apartamenty 28 m2 na parterze z ogródkiem i 48 m2 na piętrze z antresolą i balkonem.

Czytaj więcej
Generated with Avocode.
Generated with Avocode.
Zobacz więcej
01 03
~ Wyjątkowie miejsce

Silamar Niechorze Zaciszna to inwestycja położona w cichej części Niechorza. Znajduje się w spokojnej okolicy, niecałe 300 metrów od morza i 500 metrów od latarni morskiej w Niechorzu

~ Wspaniała lokalizacja

Piękne położenie, ok. 10 min spacerem przez las do plaży, przy spokojnej ulicy.

Inwestycja składa się z 2 budynków oraz przestronnego parkingu z miejscem dla każdego apartamentu. W ofercie znalazły się apartamenty o powierzchni około 28m2 położone na parterze, z własnym ogródkiem oraz apartamenty na piętrze z antresolą o łącznej powierzchni 48m2 oraz balkonem. Działka znajduje się w otoczeniu nadmorskiego lasku w cichej okolicy, przy malowniczym szlaku komunikacyjnym łączącym Niechorze z Rewalem.

~ Korzystna propozycja biznesowa

Apartamenty sprzedawane  jako lokale użytkowe.

Pozwala to na odliczenie podatku VAT dla każdego czynnego podatnika VAT, nawet nie prowadzącego działalności gospodarczej. Apartamenty zoptymalizowane zostały w celu przeznaczenia ich na wynajem krótkoterminowy – w obiekcie przewidziane zostało miejsce na recepcję oraz pomieszczenia gospodarcze. Nabywcy apartamentów zainteresowani wynajmem mogli przystąpić do umowy z jedną z renomowanych firm zajmujących się obsługą najmu na preferencyjnych warunkach.

Dowiedz się więcej

~ Wyjątkowe miejsce
Atuty inwestycji
Dwa kameralne
budynki
48 komfortowych
apartamentów
Ogródek lub balkon
i antresola
Przestronny parking
na terenie inwestycji
600 metrów
spacerem do plaży
~ Wyjątkowe miejsce
Standard wykończenia
W cenie podstawowej apartamenty oferowane były w standardzie wykończenia pod klucz – w ramach którego wykończone zostały ściany i podłogi oraz niezbędne do korzystania z apartamentu wykończenie łazienek oraz kuchni. Nabywcy mogli skorzystać również z opcji dodatkowego wykończenia premium, w ramach którego apartamenty wyposażone zostały we wszystkie urządzenia, sprzęty, meble i materiały dekoracyjne pozwalające na funkcjonowanie apartamentu od dnia odbioru, bez dodatkowych inwestycji.
Generated with Avocode.
Generated with Avocode.

Ideą projektu było stworzenie kameralnego miejsca nad morzem, które dzięki swojemu położeniu oraz walorom architektonicznym pozwoli na spokojny odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Silamar Zaciszna Niechorze to inwestycja dla wszystkich pragnących zaznać odpoczynku w cichym zakątku Morza Bałtyckiego.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o maksymalnym komforcie korzystania z apartamentów. Każdemu apartamentowi towarzyszy przypisane miejsce parkingowe, na terenie inwestycji zaprojektowane zostały tereny zielone pozwalające na zabawę dzieci oraz wydzielone strefy relaksu i osobne miejsce z zabudowanym grillem.

 

~ Wybierz swój apartament
Nasza oferta
Parking
Budynek nr 1 – Parter
Parking
Budynek nr 1 – Piętro
Parking
Budynek nr 2 – Parter
Parking
Budynek nr 2 – Piętro

Wolne: apartamentów
Rezerwacja: apartamentów
Sprzedane: apartamentów
Metraż:
Status:
Cena netto:
Numer
Piętro
Metraż
Ilość pokoi
Status
Cena netto
1.5
Parter
27.36 m2
1
sprzedane
– PLN
1.6
Parter
27.36 m2
1
sprzedane
– PLN
1.7
Parter
27.57 m2
1
sprzedane
– PLN
1.8
Parter
27.57 m2
1
sprzedane
– PLN
1.9
Parter
27.57 m2
1
sprzedane
– PLN
1.10
Parter
27.57 m2
1
sprzedane
– PLN
1.11
Parter
27.57 m2
1
sprzedane
– PLN
1.12
Parter
27.57 m2
1
sprzedane
– PLN
~ Wyjątkowe miejsce
Lokalizacja
Latarnia
morska

Uruchomiona w 1866 roku, gruntownie odrestaurowana po 2 Wojnie Światowej. Na wysokości 45 metrów znajduje się taras widokowy z pięknym widokiem.

Sporty
wodne

Niechorze to miejsce lubiane przez pasjonatów sportów wodnych. Sprzyjające warunki pogodowe umożliwiają uprawę kite i windsurfingu, przyciągając rzesze pasjonatów.

Ruiny kościoła
Trzęsacz

Pozostałość po wybudowanym na przełomie XIV i XV wieku gotyckim kościele pw. św. Mikołaja. Miejsce posiada piękny taras widokowy oraz ukazuje moc działania sił natury.

Piękne
plaże

Ponad 4,5 km pięknych, szerokich plaż. Wielokrotnie nagradzane Błękitną Flagą. Wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Tarasy
widokowe

W Trzęsaczu oraz Rewalu, znajdują się tarasy widokowe nad plażą, które pokazuję fantastyczne widoki na horyzont morza.

Generated with Avocode.
Generated with Avocode.
~ Nad Morzem Bałtyckim
Niechorze to piękna i spokojna nadmorska miejscowość położona w gminie Rewal. Szerokie plaże, ścieżki rowerowe oraz łatwy dojazd trasą S3.

Spokojna, niekomercyjna miejscowość mająca niepowtarzalny klimat. Idealna dla osób ceniących sobie prywatność.

Gmina Rewal w której znajduje się Niechorze to znany w całej Europie kurort wypoczynkowy, który stanowi wspaniały kompromis między wakacyjnym miejscem pełnym ciekawych wydarzeń a kameralną miejscowością, gdzie można wypoczywać w spokoju.

Jest to miejsce kameralne, nastawione na spokój, relaks oraz kontakt z nadmorską przyrodą. Ład architektoniczny miejscowości w unikalny sposób łączy zabudowę tradycyjną i nowoczesną. Plaże w Niechorzu zostały niejednokrotnie nagrodzone Błękitną Flagą, czyli tytułem nadawanym kąpieliskom, które spełniają​ najwyższe standardy, między innymi pod względem czystości wody i bezpieczeństwa. Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą zadowoleni z licznych szlaków rowerowych, związanych z międzynarodową trasą rowerową R-10.

Inwestycja Silamar położona jest na uboczu między Rewalem a Niechorzem i jest to jedna z najlepszych lokalizacji. Piechotą można dostać się do Rewala, centrum Niechorza lub w kilka minut spacerem na plażę. Niechorze było niegdyś typową osadą rybacką, dziś jest znaną miejscowością turystyczną. Zaletą lokalizacji jest szybki dojazd drogą S3 i S6 z kierunku Berlina oraz Szczecina. Ten rejon kraju jest często wybierany przez turystów z Niemiec oraz zachodniej części Polski.

Warto również wspomnieć o walorach gminy Rewal, która posiada piękne tarasy widokowe, w samym centrum Rewala oraz w Trzęsaczu, przy sławnych ruinach kościoła na klifie. Trzęsacz to także raj dla miłośników paralotni. i kitesurfingu. Decydując się na inwestycję w Silamar Niechorze Zaciszna, mają Państwo gwarancję udanego urlopu oraz pewnej inwestycji. Obłożenie noclegów w gminie Rewal jest jednym z wyższych w kraju a liczne inwestycje apartamentowe, potwierdzają, że okolica to świetne miejsce do życia oraz lokowania kapitału. Zapraszamy na wakacje do Niechorza.

500 m do
latarnii morskiej
350 m do
restauracji
Dostęp do
ścieżek rowerowych
Warunki dla
sportów wodnych
1600 m do
marketu Dino
83 km do
lotniska
66 km do
portu promowego
Nieskazitelnie
czyste plaże
Atrakcje kulturalne
w sezonie
Liczne miejsca
spacerowe
Silamar Niechorze Zaciszna
ul. Zaciszna, 72-350 Niechorze

sprzedaz@silamar-niechorze.pl
tel. +48 575 570 990

Przejdź do kontaktu
~ Inwestuj nad morzem
Atrakcyjna inwestycja
Inwestycja w nieruchomości to nieustannie atrakcyjna forma alokacji kapitału. Inwestycja w apartament nad morzem, pozwala nie tylko ochronić kapitał przed inflacją ale również zarabiać na wynajmie przez cały rok. Zakup apartamentu w formie samodzielnego lokalu użytkowego pozwala rozliczyć podatek VAT od zakupu, w zgodzie z przepisami podatkowymi, oraz rozliczać koszty wydatków związanych z posiadaniem apartamentu jako kosztów uzyskania przychodu z wynajmu w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej.
Zarządzanie Najmem

Nabywcy apartamentów uzyskali możliwość przystąpienia, na preferencyjnych warunkach, do umowy z firmą Renters, która zapewnia kompleksową obsługę wynajmu apartamentu, zarówno w zakresie poszukiwania gości i zarządzania rezerwacjami jak i obsługi apartamentu na miejscu.

W ramach umowy, operator odpowiedzialny jest za wszystkie czynności związane z wynajmem apartamentu, a rozliczenie z właścicielem apartamentu odbywać się będzie w cyklach miesięcznych. Właściciel apartamentu uprawniony jest naturalnie również do korzystania z apartamentu na własny użytek.

 

Poznaj Dewelopera

Inwestycja zrealizowana przez spółkę Silamar, która utworzona została przez wspólników posiadających duże doświadczenie w dziedzinie turystyki nadmorskiej, budownictwa oraz finansów. Odpowiednie przygotowanie inwestycji, zasoby finansowe i zaplecze organizacyjne spółki pozwoliły na sprawną realizację inwestycji.

~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Zaciszna,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.