Generated with Avocode. +48 575 570 990
~ Silamar
Apartamenty na sprzedaż Niechorze

Mało pozostało tak wyjątkowych i różnorodnych miejsc nad Morzem Bałtyckim jak Niechorze. Miejscowość o niezwykłych walorach przyrodniczych, położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Kołobrzegiem a Rewalem, czerpie garściami z korzyści wynikających z sąsiedztwa z dużymi turystycznymi aglomeracjami, jednak nadal zachowała swój dawny urok rybackiej wioski, ukrytej przed światem w gęstym lesie. Tymże ciekawe są nowe inwestycje mieszkaniowe w tej lokalizacji, do których należą 2 kameralne budynki pośrodku niechorskiego lasu, zaledwie kilka minut od brzegów morza. Rusza właśnie sprzedaż apartamentów Silamar Zaciszna Niechorze, które zachwycą swoich przyszłych lokatorów, wyjątkowym designem oraz okolicą w jakiej się znajdują. W sprzedaży dostępne są dwa warianty nieruchomości, apartamenty o powierzchni 28 m2 na parterze z własnym ogródkiem oraz apartamenty o powierzchni 48 m2 z nowoczesną antresolą i przestronnym balkonem. Poznaj bliżej Niechorze oraz naszą inwestycję i zakochaj się od pierwszego wejrzenia! 

Niechorze – idealne miejsce na zakup nowego apartamentu

Nie bez przyczyny deweloper Silamar na miejsce swojej nowej inwestycji wybrał właśnie ulicę Zaciszną w Niechorzu. Jak sama jej nazwa wskazuje, to miejsce pełne relaksu, spokoju i ukojenia, pośród nadmorskiego lasu i pięknej, nienaruszonej nadmorskiej przyrody. Ulica Zaciszna mieści się pomiędzy Rewalem a centrum Niechorza, w ustronnym zakątku, przy malowniczych szlakach drogowych, pieszych i rowerowych. Całe Wybrzeże Rewalskie oraz okolice Kołobrzegu znane są w Polsce, a nawet w Europie z wyjątkowych walorów klimatycznych. Szerokie, śnieżnobiałe plaże rozpoczynające się od stromych i widowiskowych klifów. Gęste, dziewicze lasy okalające linię brzegową oraz liczne jeziora. Na tym terenie znaleźć można cenne dla zdrowia pokłady wód mineralnych, borowiny czy solanek, które od wieków przyciągają tutaj tysiące kuracjuszy, starających się polepszyć swój stan zdrowia. Bliskie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego, a także czyste środowisko naturalne sprawią, iż powietrze w tej części Polski cechuje się doskonałą jakością oraz nagromadzeniem cennych dla zdrowia mikroelementów. Zakup apartamentu w Niechorzu to zdecydowanie doskonała alokacja kapitału. 

Apartamenty na sprzedaż Niechorze 

Apartamenty na sprzedaż Silamar przy ul. Zacisznej w Niechorzu, oferują swoim przyszłym klientom, pełen pakiet wygód oraz ułatwień w procesie dokonywania zakupu. Niezależnie czy kupujesz całoroczny apartament dla siebie i swojej rodziny, czy też planujesz zakup mieszkania inwestycyjnego pod wynajem krótkoterminowy, dostosowaliśmy ofertę tak, aby każdy klient znalazł w niej nieruchomość dla siebie. Na terenie inwestycji znajduje się prywatny, szeroki parking dla mieszkańców oraz gości. Budynki otoczone zostały atrakcyjną architekturą zieleni oraz infrastrukturą do wypoczynku i zabawy dla dzieci. Całość jest ogrodzona i zabezpieczona przed wizytami nieproszonych gości. Osiedle posiada systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych i antywłamaniowych. Osoby lubiące wieczorny relaks z rodziną i przyjaciółmi, na prywatnym terenie będą mogły korzystać z miejsca do grillowania, zadaszonego i odpowiednio rozplanowanego, tak aby nie zakłócało spokoju innym mieszkańcom. Z lokalizacji Apartamenty Zaciszna Niechorze dzieli Cię zaledwie 500 metrów do brzegów morza. Centrum miejscowości Niechorze to zaledwie 1 kilometr, a do słynnego i lubianego przez turystów Rewala, dotrzesz w około 30 minut spacerem, pięknymi malowniczymi plażami lub jeśli wolisz, nadmorskim lasem. Miejscowości łączy również asfaltowa droga. 

Sprzedaż nowych apartamentów w Niechorzu – oczekuj więcej! 

Niechorze to idealne miejsce dla osób szukających odskoczni i ukojenia od intensywnego zawodowego życia. Niekończące się plaże i klify, dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych, przepięknie usytuowanych w unikalnych na europejską skalę lasach i parkach krajobrazowych. To doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing i kitesurfing. Do tego okoliczne wody, w tym akwen Liwia Łuża, to jeden z ulubionych kierunków dla okolicznych wędkarzy. W okolicy aż roi się od niezwykłych zabytków kulturalnych, historycznych, technicznych czy militarnych.  Możemy do nich zaliczyć miedzy innymi: Latarnię Morską w Niechorzu z XIX wieku, na której znajduje się taras z zapierającym dech w piersi widokiem na okolice i niekończący się horyzont morza; Ruiny Kościoła w Trzęsaczu z XIV wieku, kiedyś zlokalizowanego 2 km od linii brzegowej, teraz pochłanianego przez morze; Mola i tarasy widokowe w Rewalu i Trzęsaczu o unikalnych walorach turystycznych; jedyna w Europie Kolej Wąskotorowa ciągnąca się nadbałtyckimi trasami, sam pociąg oraz stacje kolejowe zostały pięknie odrestaurowane i są niezwykłą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Całe Wybrzeże Rewalskie, w tym Niechorze, to również niezliczone atrakcje dla dzieci: kina, labirynty, parki rozrywki, place zabaw, Palmiarnie, Motylarnia, Oceanarium i wiele wiele innych. 

Chcesz kupić apartament inwestycyjny w Niechorzu?

Sprzedaż apartamentów Silamar w Niechorzu trwa! Nie czekaj, aby nie stracić najlepszej lokalizacji! Oferujemy fachowe i doświadczone doradztwo nieruchomościowe, kredytowe oraz pełne wsparcie dla inwestorów szukających operatora ich apartamentu pod wynajem. W sprzedaży dwa warianty apartamentów w dwóch kameralnych budynkach, sprawdź rozkład inwestycji i znajdź nieruchomość dla siebie! 

~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Parkowa 3,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.