Generated with Avocode. +48 575 570 990
~ Silamar
Apartamenty na sprzedaż nad morzem

Ukryte przed turystycznym zgiełkiem, 10 minut pieszo przez las do malowniczej i ustronnej plaży – nowoczesne i pełne komfortu apartamenty Silamar, to zdecydowanie ponadprzeciętna inwestycja. W gąszczu ofert apartamentów na sprzedaż nad Morzem Bałtyckim, zarówno atrakcyjna cena, jak i szereg korzyści wynikających z oferty, powinny przyciągnąć uwagę każdego inwestora, szukającego apartamentu pod wynajem lub poszukującego własnego mieszkania wakacyjnego. Silamar to kompleks 2 kameralnych budynków, w których znajduje się 48 całorocznych mieszkań. Apartamenty na parterze posiadają własne zaciszne ogródki, a apartamenty zlokalizowane na piętrze, urokliwe antresole oraz balkony. Cała inwestycja została idealnie wpisana w piękny nadmorski las, przez co daje poczucie prywatności, odosobnienia i intymności, tak potrzebne, aby w pełni wypocząć i czerpać jak największej korzyści z walorów nadbałtyckiego klimatu. 

Nowe apartamenty na sprzedaż blisko morza w Niechorzu

…a korzyści wynikających z odpoczynku w Niechorzu nie sposób wyliczyć! Miejscowość, jak i cała okolica, słynie w Polsce, a nawet w całej Europie, z uzdrowiskowego i pro-zdrowotnego klimatu. Dziewicze, szerokie i nieskazitelnie czyste plaże należą do najpiękniejszych nad Morzem Bałtyckim. Otulone są przepięknymi lasami, w których spacery koją zmysły i pozwalają oderwać się od „wyzwań codzienności”. Niechorze leży na obszarach natury chronionej, przez co na lata zachowa swoje nienaruszone naturalne piękno. Okolice Niechorza charakteryzują się doskonałą jakością powietrza, bogatego w cenne dla zdrowia mikroelementy. Całe Wybrzeże Rewalskie posiada znaczące pokłady wód mineralnych, solanek oraz borowin, od lat przyciągających do tej okolicy tysiące kuracjuszy. Mimo ogromnej popularności gminy Rewal, w tym Niechorza, Trzęsacza czy Pogorzelicy, nasza inwestycja Silamar Zaciszna, jest położona w niezwykle ustronnej i kameralnej części miejscowości. Jeśli chcesz skorzystać z lokalnych rozrywkowych, sportowych czy kuracyjnych atrakcji – zawsze masz blisko! Lecz jeśli chcesz wypocząć w prywatności i zaznać chwili spokoju w bliskim sąsiedztwie z naturą – wystarczy, że zostaniesz we własnym apartamencie! 

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Apartamenty Silamar Zaciszna Niechorze to tylko kilka minut nieśpiesznego spaceru od brzegów morza. Cała ścieżka prowadzi przez malowniczy las, dzięki czemu już od samego wyjścia z apartamentu możesz się odpowiednio zrelaksować oraz cieszyć zmysły soczystą zielenią i naturalnym pięknem okolicy. Pamiętaj, aby korzystać z zalet okolicznej przyrody nie musisz nawet wychodzić z własnego apartamentu. Możesz zrelaksować się na świeżym powietrzu, w prywatnym ogrodzie lub na własnym balkonie. Pomyśl o kubku ciepłej kawy o poranku w ciepłych promieniach słońca w zaciszu ogrodu… Wyobraź sobie śpiew ptaków i szum drzew przy rozdziałach ulubionej książki… To jest właśnie relaks w stylu Silamar Zaciszna! Sprawdź koniecznie co jeszcze zyskasz kupując nasz nowy apartament nad morzem w Niechorzu. 

Sprzedaż apartamentów nad morzem 

Oferujemy Państwo zakup apartamentu nad morzem, który pozwoli spełnić wszystkie oczekiwania swoich przyszłych gości. Oczekujesz spokoju i relaksu, masz go na wyciągniecie ręki, ale jeśli jesteś osoba aktywną, lubiącą sport i ruch, to jest właśnie lokalizacja dla Ciebie! Apartamenty położone blisko plaży i morza, ale i w bezpośrednim sąsiedztwie krajobrazowej ścieżki rowerowej, ciągnącej się malowniczo pasem nadmorskim wzdłuż linii brzegowej. Na jej trasie znajdują się nadmorskie kurorty, tarasy widokowe, zabytki historyczne i kulturalne oraz liczne restauracje i kawiarnie. Lasy Niechorza i okolicy to idealne miejsca na jogging, wyjścia z psem czy rodzinne spacery. Wody Morza Bałtyckiego w miejscu Niechorza oraz pobliskiego jeziora Liwia Łuża, przyciągają tysiące miłośników sportów wodnych, w tym pasjonatów windsurfingu, kitesurfingu, kajaków, a także wędkarstwa. 

Nowe mieszkania nad Morzem Bałtyckim sprzedaż

Potrzebujesz więcej? Ależ proszę! Na terenie inwestycji Apartamenty Silamar Zaciszna Niechorze znajduje się szeroki i komfortowy parking. Całość uzupełnia piękna architektura zieleni, miejsca do wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. Jeśli chcesz wieczorami pogrillować z rodziną lub przyjaciółmi, przewidzieliśmy też przestronne i zadaszone miejsce grillowe, świetnie wkomponowane w okoliczny krajobraz. Inwestorów poszukujących nowych apartamentów inwestycyjnych nad morzem na pewno ucieszy informacja, iż w naszych budynkach została zaprojektowana specjalna recepcja, komórki oraz pomieszczenia gospodarcze, które wspierają jak najwyższą jakość obsługi turystów i będą przydane podczas świadczenia usług wynajmu krótkoterminowego. 

Chcesz kupić apartament inwestycyjny nad morzem? 

Zajmiemy się Twoją inwestycją od początku do końca. Kupując nadmorski Apartament Silamar Zaciszna Niechorze, otrzymujesz dostęp do doświadczonego i kompleksowego operatora Twojego mieszkania na wynajem, w niezwykle atrakcyjnej cenie i warunkach stałej współpracy. Zajmiemy się całościowo poszukiwaniem gości, ich obsługą oraz sprzątaniem i konserwacją. Do tego, nasze apartamenty sprzedawane są jako lokalne użytkowe, czyli masz możliwość odpisania podatku VAT od zakupu nieruchomości nawet bez prowadzenia działalności gospodarczej. 

Wybierz apartament blisko morza, który zapewni Ci największy zwrot z inwestycji i gwarancję pomnażania własnego kapitału, bez angażowania Twojego prywatnego czasu.

Wybierz Niechorze jako spokojną przystań dla Ciebie, Twojej rodziny lub Twoich przyszłych gości. 

Właśnie rusza pierwsza sprzedaż naszych apartamentów w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego. Skontaktuj się z doradcą klienta biznesowego inwestycji Silamar Zaciszna Niechorze. 

~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Parkowa 3,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.