Generated with Avocode. +48 575 570 990
~ Silamar
Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Wybierając apartament inwestycyjny nad polskim morzem, mamy dostęp do tysięcy konkurencyjnych ofert deweloperów i operatorów, którzy kuszą pewnością stałego zysku i zwrotu z inwestycji. Oprócz oczywistych korzyści wynikających z jakości wykonania apartamentu oraz atrakcyjnego designu nieruchomości, w tego typu inwestycjach, liczy się przede wszystkim, otoczenie w jakim zostały one zlokalizowane oraz trendy cen za metraż w ostatnich latach oraz ich prognozy na przyszłość. Do takich „rynków wschodzących” polskiej branży nowych apartamentów inwestycyjnych nad morzem zaliczyć można zdecydowanie miejscowość Niechorze. Strategicznie położona pomiędzy Rewalem i Kołobrzegiem, czerpie szereg korzyści wynikających z sąsiedztwa z dużymi ośrodkami turystycznymi, jednak nadal ujmuje swoich gości małomiasteczkowym urokiem rybackiej wioski. Nieskazitelnie czyste i szerokie plaże, korzystne dla zdrowia warunki klimatyczne, w tym bogate w cenne pierwiastki powietrze oraz objęte ochroną przyrodniczą lasy – to tylko kilka z powodów, dla których warto zainwestować w apartament wakacyjny w Niechorzu. 

Inwestycje w nieruchomości nad morzem – doskonała alokacja kapitału!

Odkryj Niechorze i zainwestuj jako jeden z pierwszych! Ceny nowych apartamentów blisko morza w Niechorzu są nadal od 30 do nawet 60% niższe niż analogicznych ofert nieruchomości w najpopularniejszych polskich kurortach, takich jak choćby sąsiedni Kołobrzeg, Rewal, Mielno czy Międzyzdroje. Jednocześnie, z roku na rok, Niechorze przyciąga do siebie coraz więcej turystów, którzy szukają prawdziwego relaksu i odpoczynku, od zgiełku towarzyszącego innym miastom i miasteczkom polskiego wybrzeża. Polacy coraz częściej wybierają „mniej oczywiste” lokalizacje urlopowe, pozwalające na bliski kontakt z przyrodą i które zachowały nadal pierwiastek odosobnienia oraz intymności… i są w stanie za taki komfort zapłacić. Dotyczy to również turystów zagranicznych, głównie z Niemiec, którzy mają doskonałe połączenie z województwem zachodniopomorskim i tą częścią Morza Bałtyckiego. Niechorze jest położone blisko ważnych szlaków drogowych z kierunku zachodniej Europy, drogą krajową S3 i S6, co zapewnia sprawny dojazd zarówno ze Szczecina oraz Berlina i innych części Niemiec. Gmina Rewal, w tym miejscowość Niechorze, w 2019 roku uplasowała się na 3. miejscu w Polsce pod względem udzielonych noclegów w miesiącach lipiec i sierpień, a liczba ta sięgnęła niemal 1 miliona! 

Całoroczne apartamenty inwestycyjne na sprzedaż
– Gmina Rewal / Niechorze 

Apartamenty inwestycyjne Silamar w Niechorzu mogą przyjmować gości i zarabiać przez cały rok, a ich doskonała lokalizacja blisko morza, pośrodku pięknego nadmorskiego lasu, pozwala wyznaczyć bardzo szeroki target potencjalnego klienta (turysty). W ofercie dewelopera znajdują się dwa warianty nieruchomości inwestycyjnych, apartamenty o powierzchni 28 m2 z prywatnym ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 48 m2 – z nowoczesną antresolą oraz własnym balkonem. Do posesji przynależy szeroki prywatny parking naziemny, atrakcyjna architektura zieleni, plac zabaw oraz miejsce grillowe dla mieszkańców i gości. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw wygodzie i jak najwyższej jakości obsługi ruchu turystycznego, w budynkach zlokalizowana została recepcja oraz duża ilość pomieszczeń gospodarczych. 

Nowe apartamenty wakacyjne pod inwestycje
nad Morzem Bałtyckim 

Apartamenty inwestycyjne Silamar Zaciszna Niechorze dostępne są w dwóch wariantach wykończenia. Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego „pod klucz” – wysokiej jakości materiały oraz stolarka okienna i drzwiowa, wszystkie niezbędne instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne oraz ściany pomalowane na uniwersalny, biały kolor. W ofercie Apartamentów Silamar masz również możliwość zakupu nowej nieruchomości z standardzie wykończenia „Premium”. Znakomity zespół architektów wnętrz oraz fachowi pracownicy budowlani, zajmą się wyborem, zakupem i montażem sprzętów kuchennych, sanitarnych, w tym małego oraz dużego AGD i RTV, mebli czy materiałów dekoracyjnych. Tobie pozostaje wyłącznie podejmowanie decyzji oraz liczenie zysków z wynajmu Twojego apartamentu wakacyjnego nad Bałtykiem!

Kompleksowy zakup nadmorskiej nieruchomości inwestycyjnej 

Realizatorem inwestycji apartamentów w Niechorzu na ulicy Zacisznej jest spółka Silamar, o ugruntowanej i godnej zaufania pozycji na rynku nowych nieruchomości. Firma od lat specjalizuje się budowie apartamentów inwestycyjnych w obszarze turystyki nadmorskiej oraz obsłudze ruchu turystycznego. Niezaprzeczalną zaletą współpracy z firmą Silamar jest kompleksowe wsparcie podczas całego procesu zakupu, wykończenia oraz dalszej obsługi apartamentu, pozwalające do minimum ograniczyć nakład czasu pracy Inwestora, w porównaniu do osiąganych zysków. Doświadczony zespół specjalistów zajmie się poszukiwaniem gości, organizacją ich pobytu, sprzątaniem, konserwacją, a także rozliczeniem z właścicielem apartamentu. Inwestuj w nadbałtyckie „rynki wschodzące”.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem Silamar Zaciszna Niechorze – bezpieczna przystań dla Twojego kapitału! 

~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Parkowa 3,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.