Generated with Avocode. +48 575 570 990
~ Wyjątkowe miejsca nad morzem

Spółka Silamar realizuje atrakcyjnie inwestycje deweloperskie nad Morzem Bałtyckim

~ ~ Poznaj naszą ofertę

Nasza pierwsza inwestycja w Niechorzu – Silamar Zaciszna spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów. To 48 apartamentów w dwóch budynkach, położonych blisko morza i latarni morskiej w Niechorzu. Wszystkie zostały już sprzedane.

Silamar to zespół ludzi dla których budowanie jest pasją. Wszystkie działania firmy dążą do tego, aby logo Silamar kojarzyło się z wysoką jakością budownictwa. Dbałość o szczegóły i staranność wykończenia to zasługa przyjętych przez Dewelopera standardów, a odpowiednie przygotowanie inwestycji, zasoby finansowe i zaplecze organizacyjne spółki gwarantuje sprawną realizację inwestycji.

Silamar Niechorze Parkowa
ul. Parkowa 3, 72-350 Niechorze

sprzedaz@silamar-niechorze.pl

tel. +48 575 570 990

Przejdź do strony
~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Parkowa 3,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.