Generated with Avocode. +48 575 570 990

Urok morza bałtyckiego
zamknięty w Nowoczesnej Przestrzeni.

~ Korzystna propozycja biznesowa

Z myślą o wygodzie i oszczędności czasu naszych Klientów, profesjonalni projektanci stworzyli trzy pakiety wykończenia wnętrz.

Każdy z pakietów jest tak inny, jak inne są potrzeby naszych Klientów. Zależało nam, aby stworzyć miejsce, gdzie mieszkańcy będą mogli poczuć, że wszystko zostało zaprojektowane z szacunkiem dla Klienta, a każdy element został pieczołowicie przygotowany, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Projektując wnętrza Parkowej 3 przyświecała nam idea zamknięcia piękna polskich plaż oraz błękitu fal Morza Bałtyckiego w jednej, nowoczesnej przestrzeni. Czysta forma i funkcjonalność skandynawskiego designu, doskonale oddają uroki barw naszego wybrzeża.

Pakiet Basic

Zawiera podstawowe wykończenie apartamentu. Wymaga zaangażowania w doposażenie lokalu. To propozycja dla Klientów, którzy chcieliby mieć wpływ na kształt i wyposażenie swojego lokum. W ramach Pakietu Basic, wykonamy dla Państwa całość „brudnych” i ciężkich prac. Wykończymy sufity, ściany i podłogi. Wyposażymy mieszkanie w komplet drzwi wewnętrznych i zamontujemy podstawowe wyposażenie łazienki. Dla Klientów, którzy oczekiwaliby od pakietu Basic czegoś więcej, przygotowaliśmy kilka opcji dodatkowych.

Pakiet Comfort

Jest rozwinięciem pakietu Basic i uzupełnia podstawowe wykończenie mieszkania o całkowite wyposażenie łazienki i urządzenie aneksu kuchennego. Nie zawiera on umeblowania oraz wyposażenia dekoracyjnego niezbędnych do uruchomienia apartamentu pod wynajem. Pakiet Comfort daje Klientom możliwość rozszerzenia zakresu o praktyczne opcje dodatkowe.

Przestronne,
nowoczesne wnętrza

Otuleni ferią
ciepłych barw

Czysta skandynawska
forma

Pakiet Prestige

Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dedykowany jest dla wszystkich, którzy planują szybko cieszyć się apartamentem i nie chcą brać na siebie dodatkowych obowiązków związanych z aranżacją wnętrza. Rekomendujemy Pakiet Prestige tym, którzy chcą „natychmiast” cieszyć się beztroską urlopu lub zaraz po odbiorze apartamentu oddać go w zarządzanie wybranemu operatorowi. Pakiet Prestige jest więcej niż rozwinięciem pakietu Basic i Comfort. To propozycja dla Klientów gotowych w pełni zaufać naszym stylistom, którzy zastosowali przemyślane akcenty, trwałe materiały oraz zadbali o nowoczesne i eleganckie rozwiązania. Pakiet Prestige daje możliwość spersonalizowania oferty i dopasowania wybranych elementów do swoich potrzeb i gustu. Zapytaj o opcje dodatkowe!

Nowoczesne i praktyczne
rozwiązania

Barwy bałtyckiego lata zamknięte
we wnętrzu apartamentu

Wysokiej jakości materiały
wykończeniowe

Nie czekaj i poznaj naszą ofertę już teraz!
Dowiedz się więcej

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Nasz Zespół już czeka na Twój kontakt!

Z przyjemnością przedstawimy szczegółowy zakres prac i wyposażenia wchodzący w skład każdego pakietu.

Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, w której połączymy Twoje oczekiwania z przytulnym efektem wizualnym, wraz z zapewnieniem wszelkich wygód i ergonomii.

~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Parkowa 3,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.