Generated with Avocode. +48 575 570 990

Urok morza bałtyckiego
zamknięty w Nowoczesnej Przestrzeni.

~ Korzystna propozycja biznesowa

Z myślą o wygodzie i oszczędności czasu naszych Klientów, profesjonalni projektanci stworzyli dwa pakiety wykończenia wnętrz.

Z myślą o wygodzie i oszczędności czasu naszych Klientów, posiadamy dla Państwa doskonałą propozycję. W pakiecie podstawowym oferujemy lokale w standardzie Basic Plus, a dla tych, którzy poszukują jeszcze większego komfortu oferujemy pakiet „pod klucz” – Pakiet Prestige.

Zależało nam, aby stworzyć miejsce, gdzie mieszkańcy będą mogli poczuć, że wszystko zostało zaprojektowane z szacunkiem dla Klienta, a każdy element został pieczołowicie przygotowany, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Projektując wnętrza Parkowej 3 przyświecała nam idea zamknięcia piękna polskich plaż oraz błękitu fal Morza Bałtyckiego w jednej, nowoczesnej przestrzeni. Czysta forma i funkcjonalność skandynawskiego designu, doskonale oddają uroki barw naszego wybrzeża.

Pakiet Basic Plus – w cenie apartamentu

Zawiera podstawowe wykończenie apartamentu. Wymaga zaangażowania w doposażenie lokalu. To propozycja dla Klientów, którzy chcieliby mieć wpływ na kształt i wyposażenie swojego lokum. W ramach Pakietu Basic Plus, wykonamy dla Państwa całość „brudnych” i ciężkich prac. Pakiet zawiera kompletnie wykończoną łazienkę oraz otrzymają Państwo dodatkowe udogodnienia, takie jak fabrycznie wyposażenie mieszkania w komplet drzwi wewnętrznych oraz zostaną wykończone sufity, ściany i podłogi. To oznacza, że wystarczy jedynie zakupić meble i wstawić je do swojego nowego lokalu, by móc od razu cieszyć się gotowym i przytulnym mieszkaniem.

Przestronne,
nowoczesne wnętrza

Otuleni ferią
ciepłych barw

Pakiet Prestige

Dla tych, którzy oczekują jeszcze większego komfortu przygotowaliśmy Pakiet Prestige, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dedykowany jest dla wszystkich, którzy planują szybko cieszyć się apartamentem i nie chcą brać na siebie dodatkowych obowiązków związanych z aranżacją wnętrza. Rekomendujemy Pakiet Prestige tym, którzy chcą „natychmiast” cieszyć się beztroską urlopu lub zaraz po odbiorze apartamentu oddać go w zarządzanie wybranemu operatorowi. To propozycja dla Klientów gotowych w pełni zaufać naszym stylistom, którzy zastosowali przemyślane akcenty, trwałe materiały oraz zadbali o nowoczesne i eleganckie rozwiązania. Pakiet Prestige daje możliwość spersonalizowania oferty i dopasowania wybranych elementów do swoich potrzeb i gustu. Wybierając opcję „pod klucz”, otrzymujesz wygodną i estetyczną przestrzeń, która od razu spełni Twoje oczekiwania.
Zapytaj o opcje dodatkowe!

Nowoczesne i praktyczne
rozwiązania

Barwy bałtyckiego lata zamknięte
we wnętrzu apartamentu

Wysokiej jakości materiały
wykończeniowe

~ Antresola

Lokale z antresolą dają możliwość wydzielenia dodatkowego pomieszczenia w ramach antresoli. Dodatkowe zamknięte pomieszczenie zwiększy funkcjonalność apartamentu i pozwoli na oferowanie większej ilości miejsc noclegowych

Korzyści z alternatywnego zagospodarowania antresoli

  • Zwiększona pojemność: wydzielenie dodatkowego pomieszczenia w ramach antresoli pozwala na oferowanie apartamentu większej liczbie gości i w wyższej stawce
  • Zwiększona wartość: Zwiększ ilość funkcjonalnych pomieszczeń, a przez to również wartość odsprzedażową kupionego apartamentu
  • Kompleksowa realizacja: Skontaktuj się z nami w celu omówienia możliwości realizacji alternatywnego zagospodarowania antresoli przed rozpoczęciem korzystania z apartamentu.

Wydziel dodatkowe
pomieszczenia w ramach antresoli i zarabiaj więcej

Dodatkowa przestrzeń
do aranżacji

Większy zysk
z najmu mieszkania

Nadanie stylu
twojemu wnętrzu

Zwiększenie wartości
nieruchomości

Karty alternatywnej aranżacji
przestrzeni na antresoli

Nie czekaj i poznaj naszą ofertę już teraz!
Dowiedz się więcej

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Nasz Zespół już czeka na Twój kontakt!

Z przyjemnością przedstawimy szczegółowy zakres prac i wyposażenia wchodzący w skład każdego pakietu.

Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, w której połączymy Twoje oczekiwania z przytulnym efektem wizualnym, wraz z zapewnieniem wszelkich wygód i ergonomii.

~ Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.
Adres siedziby

ul. Seweryna Mielżyńskiego 18/8,
61-725 Poznań

Adres inwestycji

ul. Parkowa 3,
72-350 Niechorze

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Kromolicka
Tel. +48 575 570 990
sprzedaz@silamar-niechorze.pl

Napisz do nas

    * Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody. Pierwsza z powyższych zgód jest konieczna w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podali Państwo numer telefonu czy adres e-mail.
    1Podmiotami współpracującymi są podmioty, które zawarły z SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. umowę związaną ze świadczonymi przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j. usługami, wg listy prowadzonej przez SILAMAR Sp. z o.o. Sp. j.